Możliwości zarabiania na Giełdzie Binance !

1) Handel na rynku kryptowalu – możemy kupować, holdować lub tradować naszymi kryptowalutami dla większego zysku.

2) Program Afiliacyjny – Binance płaci nam 20% prowizji od Fee Transakcji z osób które zaprosimy z linku referencyjnego do giełdy. Dodatkowo do tego można zyskać jeszcze 20% czyli łącznie 40% jeśli posiadamy na giełdzie minimum 500 BNB – BinanceCoin. Ostatnio wprowadzili nawet możliwość podziału prowizji i oddania jej cześci osobie dzięki której ją otrzymaliśmy !

3) Lendinigi – czyli inaczej zwane pożyczkami. Od niedawna mamy możliwość zdeponowania wybranych kryptowalut aby zarabiać na odsetkach. Czyli w bankowych języku można nazwać to “lokatą” na któej zarabiamy odsetki za jej trzymanie.

4) Staking – od teraz mamy możliwość mnożenia wybranych kryptowalut poprzez zamrożenie ich na portfelach binance. Otrzymujemy tutaj wynagrodzenie zależne od kryptowaluty. Jest to nic innego jak inaczej metoda kopania kryptowalut zwana inaczej Proof of Stake – czyli trzymanie krypto na uruchomionym portfelu i wspieranie sieci, dzięki czemu dostajemy za to wynagrodzenie w postaci tych kryptowalut.

5) Transakcje z dźwignią – tutaj mamy opcje zarówno krótkoterminowe jak i długoterminowe, także już teraz wszystko co dotyczy kryptowalut mamy już na jednej platformie !

6) Futures – Ostatnia rzecz jaką binance wprowadził są kontrakty terminowe typu Futures na BTC – tutaj gratka dla ludzi którzy lubią tradycyjną giełdę.

 

Link do założenia konta z mojego polecenia:
https://www.binance.com/?ref=12330021