DARMOWE PIENIĄDZE
 BEZ INWESTYCJI !

Poniżej opisze Ci kilka metod na zarobienie darmowej kasy w kilku naprawdę prostych krokach. Można zarobić oczywiście dużo więcej jeśli podzielimy się tą metodą ze znajomymi. W miarę upływu czasu będe dodawał nowe sprawdzone metody na pozyskanie darmowych pieniędzy oraz kryptowalut.

1. MONESE (50zł) (konkurencja Revoluta) ale daje nam za założenie bezpłatnego konta 10 funtów + następne 15 funtów jeśli wykonamy transakcje kartą Monese na kwotę 500 Funtów. Zalet jest wiele, lecz największa z nich to taka, że otrzymujemy darmową kartę, która przydaje się również do rejestracji w poniższych usługach.

Rejestrując konto, podajemy adres gdzie mają przysłać kartę. Ważne, by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro), ale wtedy dostaniesz 10 euro, zamiast 10 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu. Ważne, aby podczas rejestracji podać kod:  TOMA101
aby naliczyło premię 10 funtów.

 

Rejestracja w kilku krokach:

1. Wejdź w link poniżej: https://monese.app.link/27sZS63faX?invite=TOMA101

2. Użyj kodu TOMA101

3. Wybierz konto UK i darmowy plan, a otrzymasz 5£.

4. Wprowadź dane.

5. Zweryfikuj się.

6. Zamów darmową kartę – Simple £0/miesiąc – ważne aby wybrać kartę za 0£ ! Także zobacz dokładnie jaką wybierasz gdyż masz tam trzy różne opcje.

7. Jeśli zamierzasz używać często karty Monese do zakupów to Kliknij w menu w gornym lewym rogu, znajdz PROMOCJE – wpisz kod : PREMIUMPLEASE (otrymasz 3 miesiące plan premium za darmo co obniży koszty używania karty)

8. Wpłać na aplikacje minimum 5£ za pomocą karty lub przelewu.

9. Użyj karty w sklepie podczas zakupów aby dostać 10£ bonusu.

10. Polecaj innym, by także zdobywać bonusy, gdy oni użyją karty.

2. REVOLUT (darmowa karta) – Zakładasz konto dzięki czemu będziesz w stanie otrzymać i wysłać dowolną walutę. Sam korzystam z Revolut już od kilku lat i jest to wygodny sposób na płatności dzięki darmowej karcie, zarówno w kraju jak i za granicą oraz szybką wymianę walut po dobrym kursie. Obecnie już nie ma bonusu gotówkowego ale konto tutaj będzie Ci potrzebne aby wykonać poniższe oferty. Wystarczy wejść z linku poniżej, ściągnąć aplikację, zweryfikować i zasilić konto za 20zł, które odrazu po doładowaniu będzie można odesłać na własne konto bankowe tak więc nic nas to nie kosztuje. Poniżej krótka instrukcja rejestracji:

1.Revolut założysz z tego linku: https://revolut.com/referral/katarz8gxu!a10121

2. Podczas rejestracji Wybieramy Plan podstawowy (darmowy) oraz zamawiamy sobie darmową kartę do domu

3. Jeśli zarejestrujesz się z linku to możesz zamówić kartę za free

3. TWISTO (30zł) Twisto jest to firma pośrednicząca w płatnościach. Oferuje swoim klientom możliwość zakupów na zasadzie „kup teraz, zapłać później” oraz zakupów ratalnych. Podczas płatności wybieramy metodę płatności Twisto, sklep przygotuje zamówienie, za które płaci Twisto. Następnie w ciągu 21 dni należy opłacić zamówienie. Daje nam to możliwość odroczonej zapłaty za zakupione produkty, a także czas na sprawdzenie naszego zamówienia.

Instrukcja Krok po Kroku:

1. Wchodzimy na stronę: https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=TOMASZP75
Warto wspomnieć, aby otrzymać bonusowe 30zł potrzeba się zarejestrować z powyższego linku polecającego.
Rejestracja jest całkowicie darmowa.

2. Po utworzeniu konta należy je zweryfikować, używając polskiego numeru telefonu, a także polskiego adresu do korespondencji, będzie również potrzebny dokument tożsamości.

3. Kolejny krok to weryfikacja przelewem 1 zł, konto na Twisto musi być założone na osobę, z której konta będzie robiony przelew. Weryfikujesz się przelewem na 1 zł, pamiętaj, aby dane, które podasz na Twisto były takie same jak w Twoim banku!
Tytuł przelewu: Przelew weryfikacyjny. Przelew musi być wykonany z Twojego POLSKIEGO konta (nie używaj szybkich płatności, tylko standardowy przelew)

4. Weryfikacja trwa max do 72 godzin – otrzymasz informacje na email. Jeśli po 72h nie będziesz miał żadnej odpowiedzi napisz do nich korzystając z chatu na stronie po zalogowaniu (u mnie trwało to około 30h i dokumenty zostały zatwierdzone za pierwszym razem).

5. Jeśli wszystko przeszło OK, Brawo otrzymałeś 30 PLN na zakupy, możesz je wykorzystać na rabatowanie zakupów, lub opłacenie całości. Pamiętaj, że możesz się podzielić swoim kodem rejestracyjnym z rodziną i przyjaciółmi, tym samym podarować im 30zł, jednocześnie samemu ciesząc się z bonusu takiej samej wysokości za każde polecenie.

PS: 50zł dostajecie w postaci punktów którymi opłacacie swoje zakupy.

4. CURVE (25zł) – Tutaj otrzymujemy 5£, a poza tym całkiem ciekawe rozwiązanie, które warto stosować albo chociaż wypróbować jeśli irytuje was grubość waszego portfela od nadmiaru plastikowych kart, w tej aplikacji możesz wszystkie te karty zaczytać i kontrolować z poziomu telefonu.

Do Aplikacji możemy dodać nasze karty (można podłączyć kartę monese, revolut które mam nadzieje większość już ma). Później wybieramy na bierząco z której mają być pobierane środki podczas płatności za pomocą karty CURVE.

1. Rejestracja: https://curve.page.link/gFmC

2. Kod referencyjny: N9K2AP8N

3. Zamawiamy karte curve

4. Dodajemy naszą kartę debetową

5. Weryfikujemy naszą kartę za pomocą mini transakcji wpisując kod z wyciągu bankowego ( zazwyczaj podany w tytule transakcji )

6. Po otrzymaniu karty wykonujemy za jej pomocą transakcje w sklepie

7. Otrzymujemy bonus ?

8. Polecamy i zgarniamy więcej?

5. TRANSFERGO (50zł) – Od czasu rejestracji mamy 30 dni na wykonanie przelewu i otrzymanie bonusu, jeśli zrobimy przelew po tym czasie, bonus NIE zostanie przyznany.

1. Przechodzimy do linku: http://trgo.co/en/r/lMkHee

2. Podajemy swoje dane razem z e-mailem

3. Podajemy kod poleceń: lMkHee

4. Instalujemy aplikacje i się na nią logujemy.

TransferGo przelew w aplikacji:

1. Wybieramy przelew z PL do UK ( lub z UK do PL aby nie płacić prowizji ) kwotę odpowiadająca minimum 50£ ( aktualnie jest to 250zł) najlepiej wysłać ciut więcej, aby nie było sytuacji że nie zaliczy nam bonusu.

PS: W polu: “posiadasz kupon polecający?” wpisujesz : 5ZADARMO w tedy dostajemy przelew na konto powiększony o 5 Funtów !!!!

2. Wybrany darmowy depozyt bankowy (przepisujemy dane i płacimy w swoim banku) lub kartą (szybka opcja)

3. Wpisujemy dane odbiorcy ( nie możemy wysłać sami do siebie )

4. Płacimy i czekamy na profit. (Pojawi się do wypłaty w aplikacji TransferGO w zakładce „Zaproś”), Gdy otrzymamy swój bonus, możemy go wypłacić w funtach lub bezpośrednio na polskie konto.

5. Pieniądze i bonus wracają do 4 dni, a my cieszymy się z dodatkowej kasy.

6. XENDPAY (50zł) – Tutaj po wykonaniu poniższych czynności mamy okazje zyskać koło 70zł.

 

Rejestracja:

1. Przechodzimy do strony: https://secure.xendpay.com/signup/ur/U417272

2. Wpisujemy nasze dane osobowe i kontaktowe bez polskich znaków oraz bez kreseczki w kodzie pocztowym.

3. Wybór kraju, z którego będziemy wysyłać: Polska lub kraj, w którym przebywacie u mnie to np. Dnia oraz do którego wysyłamy: Polska, Wielka Brytania tak, aby różnił się od kraju wysyłki. Zależy czy wykorzystacie do tego Revolut, czy zwykłe konto bankowe w kraju pochodzenia.

4. Weryfikacja – dokumentem tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód)+ screen lub zdjęcie potwierdzenia zamieszkania (dowolna faktura za media, lub wyciąg bankowy z widocznym adresem)

 

Xendpay przelew w aplikacji: (można też całość zrobić z poziomu www)

1. Klikamy w nowa transakcja.

2. Kraj nadania Polska a odbioru kraj docelowy Wielka Brytania.

3. Klikamy, wybieramy w jakiej walucie wysyłamy i jaką ma otrzymać odbiorca np. GBP, wpisujemy równowartość 100£ (jeśli na Revolut) na inne rachunki musi to być odpowiednik 500 zł (120 Euro, 850DKK itd.)

4. W okienku przed akceptacją wybieramy koszt przelewu i ustawiamy na 0zł.

5. Jeżeli bonus się naliczył, na dole strony będzie pokazana nam kwota pomniejszona o 50zł, jeśli nie to trzeba przesłać minimanie wyższą kwotę.

6. Wypełniamy dane odbiorcy ( nie możemy wysłać do siebie )

7. Płacimy w naszym banku na Xendpay i czekamy na £ w banku docelowym.

DROPY KRYPTOWALUT

1. CIVIC ( Aidrop ) –Następny Airdrop kryptowaluty która jest już na giełdach od dawna ?

Liczę tutaj na podobny sukces jak z Energi, także jest dużo potencjał ??

Szansa na darmowe krypto, gdzie trzeba podać tylko e-mail-warto korzystać ?

Instrukcja jak to zrobić krok po kroku:

➡️Wchodzimy z linku polecającego: https://www.civic.com/wallet-waitlist/?r=ApxgA

➡️Klikamy banner „Jestem”, po przesłaniu swoich danych wchodzimy  na listę oczekujących.

➡️Następnie weryfikujemy swoją pocztę.

➡️Po skończeniu otrzymasz unikalny link polecający.

➡️Udostępniamy link polecający i zapraszamy znajomych

➡️Nagrody będą przyznawane według liczby poleceń

?

Pierwsze 500 osób  – otrzyma po 25 000 CVS

Kolejne 501 do 5000 – 5000 CVC

Od 5 001 do 25 000 – 1 000 CVC

Od 25001 do 100 000 – Równy udział w całkowitej puli droppunktów

Wszystko co trzeba zrobić to pobrać aplikację Civic i zweryfikować swoją tożsamość w ciągu 90 dni od uruchomienia aplikacji, aby otrzymać nagrody.

Więcej istotnych informacji znajdziesz tutaj:

Coinmarketcap: https://coinmarketcap.com/currencies/civic/

Giełdy gdzie notowany jest Civic: OKEx, UpBit, Binance, Hitbtc, KuCoin

Total Supply: 1,000,000,000 CVC

ICO Price: 1 CVC = $0.1

Telegram Grupa: https://t.me/civicplatform

Telegram Kanał: https://t.me/civicnews

Jeśli chcesz pomnożyć środki które zyskasz dzięki powyższym sposobom, możesz napisać do mnie na Facebooku / Instagramie,
a napewno znajdziemy coś ciekawego co pozwoli Twojemu kapitałowi urosnąć.