DARMOWE PIENIĄDZE
 BEZ INWESTYCJI
Zyskaj 440zł
za DARMO !

Poniżej opisze Ci kilka metod na zarobienie darmowej kasy w kilku naprawdę prostych krokach. Można zarobić oczywiście dużo więcej jeśli podzielimy się tą metodą ze znajomymi. W miarę upływu czasu będe dodawał nowe sprawdzone metody na pozyskanie darmowych pieniędzy oraz kryptowalut.

1. MONESE (25zł) (konkurencja Revoluta) ale daje nam za założenie bezpłatnego konta 5 funtów + następne 15 funtów jeśli wykonamy transakcje kartą Monese na kwotę 500 Funtów. Zalet jest wiele, lecz największa z nich to taka, że otrzymujemy darmową kartę, która przydaje się również do rejestracji w poniższych usługach.

Rejestrując konto, podajemy adres gdzie mają przysłać kartę. Ważne, by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro), ale wtedy dostaniesz 5 euro, zamiast 5 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu. Ważne, aby podczas rejestracji podać kod:  TOMA101
aby naliczyło premię 5 funtów.

 

Rejestracja w kilku krokach:

1. Wejdź w link poniżej: https://monese.app.link/27sZS63faX?invite=TOMA101

2. Użyj kodu TOMA101

3. Wybierz konto UK i darmowy plan, a otrzymasz 5£.

4. Wprowadź dane.

5. Zweryfikuj się.

6. Zamów darmową kartę – Simple £0/miesiąc – ważne aby wybrać kartę za 0£ ! Także zobacz dokładnie jaką wybierasz gdyż masz tam trzy różne opcje.

7. Jeśli zamierzasz używać często karty Monese do zakupów to Kliknij w menu w gornym lewym rogu, znajdz PROMOCJE – wpisz kod : PREMIUMPLEASE (otrymasz 3 miesiące plan premium za darmo co obniży koszty używania karty)

8. Wpłać na aplikacje minimum 5£ za pomocą karty lub przelewu.

9. Użyj karty w sklepie podczas zakupów aby dostać 5£ bonusu.

10. Polecaj innym, by także zdobywać bonusy, gdy oni użyją karty.

2. REVOLUT (darmowa karta) – Zakładasz konto dzięki czemu będziesz w stanie otrzymać i wysłać dowolną walutę. Sam korzystam z Revolut już od kilku lat i jest to wygodny sposób na płatności dzięki darmowej karcie, zarówno w kraju jak i za granicą oraz szybką wymianę walut po dobrym kursie. Obecnie już nie ma bonusu gotówkowego ale konto tutaj będzie Ci potrzebne aby wykonać poniższe oferty. Wystarczy wejść z linku poniżej, ściągnąć aplikację, zweryfikować i zasilić konto za 20zł, które odrazu po doładowaniu będzie można odesłać na własne konto bankowe tak więc nic nas to nie kosztuje. Poniżej krótka instrukcja rejestracji:

1.Revolut założysz z tego linku: https://revolut.com/referral/katarz8gxu!a10121

2. Podczas rejestracji Wybieramy Plan podstawowy (darmowy) oraz zamawiamy sobie darmową kartę do domu

3. Jeśli zarejestrujesz się z linku to możesz zamówić kartę za free

3. BNC10 (21zł -> 5€)  Aplikcja bardzo podobna do Revoluta I Monese. Jest to hiszpański odpowiednik.

Za założenie konta rozdają Bonusy – darmowe 5 €, aby otrzymać bonus zarejestruj się z linku poniżej.
https://bnc10.page.link/6GPvbWm18ps5ZLeD6

Nie trzeba zamawiać karty fizycznej aby otrzymać od nich bonus startowy i konto rownież jest też w pełni darmowe.

Bonus należy wykorzystać na zakupy, wirtualną kartą mastercard – wystarczy doładować nią swoje konto w Revolut czyli przelać pieniądze spowrotem na revoluta.

Po założeniu konta i weryfikacji swoich danych osobowych należy przelać na konto BNC10 minumum 25€. Dane rachunku znajdziemy w aplikacji po wciśnięciu przycisku „Top Up my account”. Ja doładowaniem BNC10 za pomocą wcześniej już wspomnianego Revoluta.

W sekcji przelewy dodajemy odbiorcę czyli przelew do samego siebie
Wybieramy konto w Hiszpanii czyli po angielsku „Spain” oraz wpisujemy IBAN + SWIFT.

Przelewamy 25€ które otrzymamy do 3 dni roboczych ( z reguły po 1 dniu)

Po otrzymaniu naszego przelewu 25€ dostajemy 5€ jako bonus, które możemy od razu wypłacić razem z naszymi wpłaconymi pieniędzmi.

Za każdą zaproszoną również otrzymasz 5€, dodatkowo za każde 5 zaproszonych osób dostaniesz 25 € extra!

Oferta BNC10 jest ograniczona i można zaprosić tylko 40 osób i tylko tyle można zarobić czyli 400 euro

Reflink znajdziesz klikając w znaczek portfela na dole po lewej stronie ekranu a następnie w puchar na samej górze po prawej stronie ekranu – wybierasz „for inviting a friend”.

4. TWISTO (50zł) Twisto jest to firma pośrednicząca w płatnościach. Oferuje swoim klientom możliwość zakupów na zasadzie „kup teraz, zapłać później” oraz zakupów ratalnych. Podczas płatności wybieramy metodę płatności Twisto, sklep przygotuje zamówienie, za które płaci Twisto. Następnie w ciągu 21 dni należy opłacić zamówienie. Daje nam to możliwość odroczonej zapłaty za zakupione produkty, a także czas na sprawdzenie naszego zamówienia.

Instrukcja Krok po Kroku:

1. Wchodzimy na stronę: https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=TOMASZP75
Warto wspomnieć, aby otrzymać bonusowe 50zł potrzeba się zarejestrować z powyższego linku polecającego.
Rejestracja jest całkowicie darmowa.

2. Po utworzeniu konta należy je zweryfikować, używając polskiego numeru telefonu, a także polskiego adresu do korespondencji, będzie również potrzebny dokument tożsamości.

3. Kolejny krok to weryfikacja przelewem 1 zł, konto na Twisto musi być założone na osobę, z której konta będzie robiony przelew. Weryfikujesz się przelewem na 1 zł, pamiętaj, aby dane, które podasz na Twisto były takie same jak w Twoim banku!
Tytuł przelewu: Przelew weryfikacyjny. Przelew musi być wykonany z Twojego POLSKIEGO konta (nie używaj szybkich płatności, tylko standardowy przelew)

4. Weryfikacja trwa max do 72 godzin – otrzymasz informacje na email. Jeśli po 72h nie będziesz miał żadnej odpowiedzi napisz do nich korzystając z chatu na stronie po zalogowaniu (u mnie trwało to około 30h i dokumenty zostały zatwierdzone za pierwszym razem).

5. Jeśli wszystko przeszło OK, Brawo otrzymałeś 50 PLN na zakupy, możesz je wykorzystać na rabatowanie zakupów, lub opłacenie całości. Pamiętaj, że możesz się podzielić swoim kodem rejestracyjnym z rodziną i przyjaciółmi, tym samym podarować im 50zł, jednocześnie samemu ciesząc się z bonusu takiej samej wysokości za każde polecenie.

PS: 50zł dostajecie w postaci punktów którymi opłacacie swoje zakupy.

5. CURVE (25zł) – Tutaj otrzymujemy 5£, a poza tym całkiem ciekawe rozwiązanie, które warto stosować albo chociaż wypróbować jeśli irytuje was grubość waszego portfela od nadmiaru plastikowych kart, w tej aplikacji możesz wszystkie te karty zaczytać i kontrolować z poziomu telefonu.

Do Aplikacji możemy dodać nasze karty (można podłączyć kartę monese, revolut które mam nadzieje większość już ma). Później wybieramy na bierząco z której mają być pobierane środki podczas płatności za pomocą karty CURVE.

1. Rejestracja: https://curve.page.link/gFmC

2. Kod referencyjny: N9K2AP8N

3. Zamawiamy karte curve

4. Dodajemy naszą kartę debetową

5. Weryfikujemy naszą kartę za pomocą mini transakcji wpisując kod z wyciągu bankowego ( zazwyczaj podany w tytule transakcji )

6. Po otrzymaniu karty wykonujemy za jej pomocą transakcje w sklepie

7. Otrzymujemy bonus 😉

8. Polecamy i zgarniamy więcej🙂

6. TRANSFERGO (125zł) – Od czasu rejestracji mamy 30 dni na wykonanie przelewu i otrzymanie bonusu, jeśli zrobimy przelew po tym czasie, bonus NIE zostanie przyznany.

1. Przechodzimy do linku: http://trgo.co/en/r/lMkHee

2. Podajemy swoje dane razem z e-mailem

3. Podajemy kod poleceń: lMkHee

4. Instalujemy aplikacje i się na nią logujemy.

TransferGo przelew w aplikacji:

1. Wybieramy przelew z PL do UK ( lub z UK do PL aby nie płacić prowizji ) kwotę odpowiadająca minimum 50£ ( aktualnie jest to 250zł) najlepiej wysłać ciut więcej, aby nie było sytuacji że nie zaliczy nam bonusu.

PS: W polu: “posiadasz kupon polecający?” wpisujesz : 5ZADARMO w tedy dostajemy przelew na konto powiększony o 5 Funtów !!!!

Żeby otrzymać kolejne 5GBP zrób drugi przelew za 1 funta i wpisz kod „5gbpfree”
*ważne – ten przelew musi być zrobiony tego samego dnia co pierwszy

2. Wybrany darmowy depozyt bankowy (przepisujemy dane i płacimy w swoim banku) lub kartą (szybka opcja)

3. Wpisujemy dane odbiorcy (swoje, te same co przy rejestracji) i wpisujemy ze swojego funtowego „lokalnego” konta w Revolucie, numer konta Revoluta oraz Sort Code (Numer rozliczeniowy w formacie XX-XX-XX)

4. Płacimy i czekamy na profit. (Pojawi się do wypłaty w aplikacji TransferGO w zakładce „Zaproś”), Gdy otrzymamy swój bonus, możemy go wypłacić w funtach lub bezpośrednio na polskie konto.

5. Pieniądze i bonus wracają na Revoluta do 4 dni, a my cieszymy się z dodatkowej kasy.

7. XENDPAY (50zł) – Tutaj po wykonaniu poniższych czynności mamy okazje zyskać koło 70zł.

 

Rejestracja:

1. Przechodzimy do strony: https://secure.xendpay.com/signup/ur/U417272

2. Wpisujemy nasze dane osobowe i kontaktowe bez polskich znaków oraz bez kreseczki w kodzie pocztowym.

3. Wybór kraju, z którego będziemy wysyłać: Polska lub kraj, w którym przebywacie u mnie to np. Dnia oraz do którego wysyłamy: Polska, Wielka Brytania tak, aby różnił się od kraju wysyłki. Zależy czy wykorzystacie do tego Revolut, czy zwykłe konto bankowe w kraju pochodzenia.

4. Weryfikacja – dokumentem tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód)+ screen lub zdjęcie potwierdzenia zamieszkania (dowolna faktura za media, lub wyciąg bankowy z widocznym adresem)

 

Xendpay przelew w aplikacji: (można też całość zrobić z poziomu www)

1. Klikamy w nowa transakcja.

2. Kraj nadania Polska a odbioru kraj docelowy Wielka Brytania.

3. Klikamy, wybieramy w jakiej walucie wysyłamy i jaką ma otrzymać odbiorca np. GBP, wpisujemy równowartość 100£ (jeśli na Revolut) na inne rachunki musi to być odpowiednik 500 zł (120 Euro, 850DKK itd.)

4. W okienku przed akceptacją wybieramy koszt przelewu i ustawiamy na 0zł.

5. Jeżeli bonus się naliczył, na dole strony będzie pokazana nam kwota pomniejszona o 50zł, jeśli nie to trzeba przesłać minimanie wyższą kwotę.

6. Wypełniamy dane odbiorcy (nasze z Revoluta któregoś z kont lokalnych) albo podajemy swoje konto w krau pochodzenia. U mnie to była Polska i przelew robiony był z Danii.

7. Płacimy w naszym banku na Xendpay i czekamy na £ w Revolucie lub inna walutę w banku docelowym.

8. WORLDREMIT (84zł) Firma Worldremit oferuje bonus
za przelew wykonany za jej pośrednictwem. Otrzymujemy 100zł minus FEE 16zł czyli 84zł.

Pokażę Ci poniżej sposób jak otrzymać bonus, wysyłając pieniądze na swoje własne konto.

Rejestracja:

1. Użyj ten link: https://www.worldremit.com/en/r/TOMASZP50

2. Klikamy w „Sign up to get started”

3. Wypełniamy swoje dane.

4. W miejscu „Got a referral code” sprawdź, czy kod polecenia wczytał się prawidłowo.
Jeśli nie to wpisz ręcznie: TOMASZP50

5. Zamykamy i przechodzimy do aplikacji (trzeba się zalogować)

Worldremit przelew w aplikacji:

1. Weryfikacja, będą w e-mailu linki do podania dokumentów oraz pojawi się prośba o weryfikację w aplikacji.

2. „Send to someone new”

3. United Kingdom

4. W „Send” wpisujemy minimum 750zł lub trochę więcej aby się zakwalifikować do bonusu – będzie to widoczne podczas transakcji. Klikamy „Done”

5. Klikamy „Add a promo code” i wpisujemy: FREE

6. Klikamy w „Okay, got it”

7. Wybieramy „Choose how to send” i wybieramy „Bank deposit” następnie „Done”

8. Wybieramy „Add new recipient” i podajemy swoje imię i nazwisko.

Teraz UWAGA! Dalsze dane jak ulica, kraj i nr telefonu, musimy podać adres dowolny istniejący w UK (może to być znalezione w google. W razie problemów zasugeruje dane), numer telefonu – 7418383936

9. Jako „Bank” wybieramy MONESE lub REVOLUT – które macie na górze tej strony

Numer konta w Monese znajdziesz u góry po lewej klikając w kółeczko.

10. Szukamy „Sort Code” czyli Numer rozliczeniowy w formacie XX-XX-XX

11. W „Reason for sending” wybieramy „Sending found to self”

12. Wybieramy „Confirm and pay”

13. Wybieramy swój bank, logujemy się i płacimy.

14. Pieniądze wrócą na funtowego Monese lub Revoluta w ciągu max. 1 dnia roboczego (często w ten sam dzień)

15. Bonus przyjdzie w formie kodu, zwykle w ciągu 5 dni roboczych, na pocztę e-mail użytą przy rejestracji.

Jak użyć kodu bonusowego:

1. To nic innego jak kolejny przelew na konto. Postępujemy tak jak przy przelewie, tylko wpisujemy kwotę 84zł (z 16zł opłatą = 100zł) lub też zależnie od danego kraju, zależy ile zawołają minimum, oraz tym razem w „Add a promo code” wpisujemy kod bonusu z e-maila. Kwota zostanie obniżona do 0zł, a na konto otrzymamy 84zł.

9. AZIMO (50zł) Oszczędź 50 zł przy swoim pierwszym przelewie z Azimo rejestrując się przez ten link.

https://azimo.com/pl/invite/redirect/token/TOMASZP256

Wykonasz przelew na minimum 600 zł do siebie samego na rachunek w walucie obcej na rachunek bankowy w innej walucie.

Można np. Wysłać kasę do znajomego który mieszka za granicą: Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia. On później po prostu tobie kase odeśle 🙂

Przelewy muszą być wykonane z konta bankowego.

Po wszystkim jako bonus otrzymasz kod rabatowy na następną transakcje.

Polecaj o otrzymuj dodatkowe bonusy

10. WazirX ( 200 WRX ) – Binance to największa i najprężniej rozwijająca się giełdą kryptowalut na świecie,
a WazirX to giełda na rynek Indyjski, którą znowu przejęła giełda Binance 😉

Giełda ma swój Utility Token który rozdaje za Darmo tak jak robiła to na samym początku giełda Binance z BNB. Pomyśl jaki to może mieć potencjał 😉 Ja już mam swoje WRX na saldzie!

Także dzisiaj Mam dla was krótki opis, jak zdobyć te 200 szt tokenów WRX :

1. Rejestracji należy dokonać przez stronę internetową najlepiej wkleić link do przeglądarki promo code, aby otrzymać 200 WRX ( 8g44989u )

Link: https://wazirx.com/invite/8g44989u

2. Ukończ KYC (dokument – przód, tył oraz selfie z dokumentem)

3. Aby Twoje zarobione WRX zostało zaksięgowane na Twoim koncie, musisz ukończyć co najmniej 1 transakcje ( wystarczy depozyt na konto )

4.Otrzymasz 200 Tokenów WRX po swoim pierwszym depozycie, możesz wpłacić np ETH tak jak ja to zrobiłem (min 0.01) bądź LTC lub BTC.

< Dla pewności spełnienia warunków jednak można zrobić 1 transakcje transakcja na giełdzie kupna/sprzedaży. Np. Zamienić wpłacone ETH na BTC >

Więcej informacji można o tym przeczytać tutaj:
https://support.wazirx.com/hc/en-us/articles/360039273693-WazirX-Gets-Successfully-Acquired-By-Binance

Jak zdobywać WRX:
https://support.wazirx.com/hc/en-us/articles/360000497354-WRX-Coin-Details-How-to-earn

ORAZ KILKA DARMÓWEK W FAZIE TESTÓW !
Będą dostępne z linkami już w ciągu kilku najbliższy dni 🙂 

Jeśli chcesz pomnożyć środki które zyskasz dzięki powyższym sposobom, możesz napisać do mnie na Facebooku / Instagramie,
a napewno znajdziemy coś ciekawego co pozwoli Twojemu kapitałowi urosnąć.