DARMOWE PIENIĄDZE
 BEZ INWESTYCJI

Poniżej opisze Ci kilka metod na zarobienie darmowej kasy w kilku naprawdę prostych krokach. Można zarobić oczywiście dużo więcej jeśli podzielimy się tą metodą ze znajomymi. W miarę upływu czasu będe dodawał nowe sprawdzone metody na pozyskanie darmowych pieniędzy oraz kryptowalut.

1. REVOLUT – Zakładasz konto dzięki czemu będziesz w stanie otrzymać i wysłać dowolną walutę. Sam korzystam z Revolut już od kilku lat i jest to wygodny sposób na płatności dzięki darmowej karcie, zarówno w kraju jak i za granicą oraz szybką wymianę walut po dobrym kursie. Konto tutaj będzie Ci potrzebne aby wykonać poniższe oferty. Wystarczy wejść z linku poniżej, ściągnąć aplikację, zweryfikować i zasilić konto za 20zł, które odrazu po doładowaniu będzie można odesłać na własne konto bankowe tak więc nic nas to nie kosztuje. Wybieramy Plan podstawowy (darmowy), oraz zamawiamy sobie kartę darmową do domu. Revolut założysz z tego linku: https://revolut.com/r/tomasze06

2. MONESE (70zł) (konkurencja Revoluta) ale daje nam za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele, lecz największa z nich to taka, że otrzymujemy darmową kartę, która przydaje się również do rejestracji w poniższych usługach.

Rejestrując konto, podajemy adres gdzie mają przysłać kartę. Ważne, by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro), ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu. Ważne, aby podczas rejestracji podać kod:  TOMA101
aby naliczyło premię 15 funtów.

 

Rejestracja w kilku krokach:

1. Wejdź w link poniżej: https://monese.app.link/27sZS63faX?invite=TOMA101

2. Użyj kodu TOMA101

3. Wybierz konto UK i darmowy plan, a otrzymasz 15£.

4. Wprowadź dane.

5. Zweryfikuj się.

6. Zamów darmową kartę – Simple £0/miesiąc – ważne aby wybrać kartę za 0£ ! Także zobacz dokładnie jaką wybierasz gdyż masz tam trzy różne opcje. 

7. Jeśli zamierzasz używać często karty Monese do zakupów to Kliknij w menu w gornym lewym rogu, znajdz PROMOCJE – wpisz kod : PREMIUMPLEASE (otrymasz 3 miesiące plan premium za darmo co obniży koszty używania karty)

8. Wpłać na aplikacje minimum 15£ za pomocą karty lub przelewu. Lub napisz do mnie aby otrzymać 1,01£ ode mnie na zakup dowolnego taniego produktu (warunkiem jest udowodnienie że konto założone jest z mojego kodu, najlepiej krótki film ekranu lub fotki).

9. Użyj karty w sklepie podczas zakupów aby dostać 15£ bonusu.

10. Polecaj innym, by także zdobywać bonusy, gdy oni użyją karty.

3. TRANSFERGO (50zł) – Od czasu rejestracji mamy 30 dni na wykonanie przelewu i otrzymanie bonusu, jeśli zrobimy przelew po tym czasie, bonus NIE zostanie przyznany.

1. Przechodzimy do linku: http://trgo.co/en/r/lMkHee

2. Podajemy swoje dane razem z e-mailem

3. Podajemy kod poleceń: lMkHee

4. Instalujemy aplikacje i się na nią logujemy.

TransferGo przelew w aplikacji:

1. Wybieramy przelew z PL do UK i kwotę odpowiadająca minimum 50£ ( aktualnie jest to 245-250zł) najlepiej wysłać ciut więcej, aby nie było sytuacji że nie zaliczy nam bonusu.

2. Wybrany darmowy depozyt bankowy (przepisujemy dane i płacimy w swoim banku) lub kartą (szybka opcja), ale płatne (1,27zł)

3. Wpisujemy dane odbiorcy (swoje, te same co przy rejestracji) i wpisujemy ze swojego funtowego „lokalnego” konta w Revolucie, numer konta Revoluta oraz Sort Code (Numer rozliczeniowy w formacie XX-XX-XX)

4. Płacimy i czekamy na profit. (Pojawi się do wypłaty w aplikacji TransferGO w zakładce „Zaproś”), Gdy otrzymamy swój bonus, możemy go wypłacić w funtach lub bezpośrednio na polskie konto.

5. Pieniądze i bonus wracają na Revoluta do 4 dni, a my cieszymy się z dodatkowej kasy.

4. XENDPAY (50zł) – Tutaj po wykonaniu poniższych czynności mamy okazje zyskać koło 70zł.

Rejestracja:

1. Przechodzimy do strony: https://secure.xendpay.com/signup/ur/U417272

2. Wpisujemy nasze dane osobowe i kontaktowe bez polskich znaków oraz bez kreseczki w kodzie pocztowym.

3. Wybór kraju, z którego będziemy wysyłać: Polska lub kraj, w którym przebywacie u mnie to np. Dnia oraz do którego wysyłamy: Polska, Wielka Brytania tak, aby różnił się od kraju wysyłki. Zależy czy wykorzystacie do tego Revolut, czy zwykłe konto bankowe w kraju pochodzenia.

4. Weryfikacja – dokumentem tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód)+ screen lub zdjęcie potwierdzenia zamieszkania (dowolna faktura za media, lub wyciąg bankowy z widocznym adresem)

Xendpay przelew w aplikacji: (można też całość zrobić z poziomu www)

1. Klikamy w nowa transakcja.

2. Kraj nadania Polska a odbioru kraj docelowy Wielka Brytania.

3. Klikamy, wybieramy w jakiej walucie wysyłamy i jaką ma otrzymać odbiorca np. GBP, wpisujemy równowartość 100£ (jeśli na Revolut) na inne rachunki musi to być odpowiednik 500 zł (120 Euro, 850DKK itd.)

4. W okienku przed akceptacją wybieramy koszt przelewu i ustawiamy na 0zł.

5. Jeżeli bonus się naliczył, na dole strony będzie pokazana nam kwota pomniejszona o 50zł, jeśli nie to trzeba przesłać minimanie wyższą kwotę.

6. Wypełniamy dane odbiorcy (nasze z Revoluta któregoś z kont lokalnych) albo podajemy swoje konto w krau pochodzenia. U mnie to była Polska i przelew robiony był z Danii.

7. Płacimy w naszym banku na Xendpay i czekamy na £ w Revolucie lub inna walutę w banku docelowym.

Bardzo bym prosił o wiadomość po zrobieniu transakcji.
Potrzebuję nr transakcji, aby samemu otrzymać bonus.
Mój e-mail to: pawlik.tomasz@gmail.com

5. WORLDREMIT (100zł)

Rejestracja:

1. Użyj tego linku: https://www.worldremit.com/en/r/TOMASZP50

2. Klikamy w „Sign up to get started”

3. Wypełniamy swoje dane.

4. W miejscu „Got a referral code” sprawdź, czy kod polecenia wczytał się prawidłowo. Jeśli nie to wpisz ręcznie: TOMASZP50

5. Zamykamy i przechodzimy do aplikacji (trzeba się zalogować)

Worldremit przelew w aplikacji:

1. Weryfikacja, będą w e-mailu linki do podania dokumentów oraz pojawi się prośba o weryfikację w aplikacji.

2. „Send to someone new”

3. United Kingdom

4. W „Send” wpisujemy 500zł lub trochę więcej aby się zakwalifikować do bonusu – będzie to widoczne podczas transakcji. Klikamy „Done”

(u mnie np. Było to jakieś 870 zł ).

5. Klikamy „Add a promo code” i wpisujemy: FREE

6. Klikamy w „Okay, got it”

7. Wybieramy „Choose how to send” i wybieramy „Bank deposit” następnie „Done”

8. Wybieramy „Add new recipient” i podajemy swoje imię i nazwisko.

Teraz UWAGA! Dalsze dane jak ulica, kraj i nr telefonu, musimy podać adres dowolny istniejący w UK (może to być znalezione w google. W razie problemów zasugeruje dane), numer telefonu – 7418383936

9. Jako „Bank” wybieramy „Revolut”

10. Branch Code to w Revolucie „Sort Code” czyli Numer rozliczeniowy w formacie XX-XX-XX

11. W „Reason for sending” wybieramy „Sending found to self”

12. Wybieramy „Confirm and pay”

13. Wybieramy swój bank, logujemy się i płacimy.

14. Pieniądze wrócą na funtowego Revoluta w ciągu max. 1 dnia roboczego (często w ten sam dzień)

15. Bonus przyjdzie w formie kodu, zwykle w ciągu 5 dni roboczych, na pocztę e-mail użytą przy rejestracji.

Jak użyć kodu bonusowego:

1. To nic innego jak kolejny przelew na konto. Postępujemy tak jak przy przelewie, tylko wpisujemy kwotę 84zł (z 16zł opłatą = 100zł) lub też zależnie od danego kraju, zależy ile zawołają minimum, oraz tym razem w „Add a promo code” wpisujemy kod bonusu z e-maila. Kwota zostanie obniżona do 0zł, a na konto otrzymamy 84zł.

Jeśli chcesz pomnożyć środki które zyskasz dzięki powyższym sposobom, możesz napisać do mnie na Facebooku / Instagramie,
a napewno znajdziemy coś ciekawego co pozwoli Twojemu kapitałowi urosnąć.